X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
جملات آموزنده و اس ام اس های آموزنده در **آموزنده ها** - آرشیو 1391/10

داستان گرگ ها

تعداد نظرات : 4

 
یک گله گرگ به پرتگاه پشت جنگل رفتند، سپس دوتا از گرگ ها لیز خوردند و در پرتگاه آویزان شدند، گرگ هایی که بالا بودند فریاد می زدند آهای! الکی تلاش نکنید فقط مرگتان را دردناک تر خواهید کرد. تا به حال هیچ جانوری از این پرتگاه زنده بیرون نیامده است.
یکی از گرگ ها ناامید شد و به قعر دره سقوط کرد و مرد، گرگ دیگر بیش تر و بیش تر تلاش کرد و هر چه سرش داد می زدند که بی فایده است، بیش تر تلاش می کرد تا خسته ودرمانده از پرتگاه نجات پیدا کرد وبه عنوان تشکر گرگ ها را لیس زد.
گرگ ها گفتند پرا از ما تشکر می کنی، اراده و اعتماد به نفس خودت موجب نجاتت شد. ولی در همین موقع بود که فهمیدند گرگ نجات یافته، کاملا کر بوده و فکر می کرده آن ها تشویق می کنند تا از خطر نجات پیدا کند.  
منبع: زیباترین جملات از بزرگان جهان(نسرین عفتی باران)     


برچست ها :
تعداد بازدید : 553
     

توقع و انتظار نداشته باشید

تعداد نظرات : 3


کسی می گفت: «من چیزهای زیادی بخشیدم و در عوض فقط یک نگاه توهین آمیز دریافت کردم»
بیایید به فرد ندهیم. به شخص ندهیم، بلکه آن شخص را به عنوان تصویری از خدا بدانیم و آن چه را که به او می دهیم به خدا بدهیم. آن شخص ففط مانند یک صندوق پست است. وقتی که نامه ای را پست می کنید مهم نیست که صندوق پست کهنه است یا نو. فقط نامه را در آن می اندازید و اطمینان دارید که نامه به مقصد خواهد رسید. مقصد ما خدا است. با چنین اعتقادی ببخشید و بدهید آن گاه متبرک خواهید شد.
منبع: زیباترین جملات از بزرگان جهان(نسرین عفتی باران)


برچست ها :
تعداد بازدید : 611