X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
جملات آموزنده و اس ام اس های آموزنده در **آموزنده ها** - آرشیو 1390/4

آیا ... (از اندرو میتوس)

تعداد نظرات : 9

آیا وقتی که سردرد داریم به خود می گوییم که در عوض قفسه سینه، معده، پاها و بازوهایم احساس خوبی دارند!  

آیا وقتی که غصه می خوریم از این که  لکه کوچکی از رنگ، پیراهنمان را کثیف کرده است، خوشحال می شویم از این که در عوض 99% پیراهنمان تمیز است!   

سپاس گذاری توجه به داشته هایمان را تضمین می کند. وقتی زندگی خود را سرشار از نعمت های الهی می بینیم و به داشته های خود اعتراف می کنیم، جریانی از مواهب الهی را به سوی خود جذب می کنیم و هر چه بیشتر خود را در موقعیت های مناسب می یابیم، و برعکس آن هر چه بیشتر ناله و زاری بکنیم کمتر به خواسته هایمان می رسیم.واقعا جالب است !


برچست ها :
تعداد بازدید : 421
     

مروارید(امیر ملک محمودی)

تعداد نظرات : 16

 

 صدفی به صدف دیگر گفت: درد زیادی د ر درونم حس می کنم دردی سنگین که مرا عذاب می دهد. صدف دیگر با غرور گفت: ولی من هیچ دردی در خود ندارم خوب هستم و سلامت. در همان لحظه خرچنگی از ان جا عبور کرد که صحبت دو صدف را شنید به ان که از خود راضی بود گفت: بله کاملا خوب و سلامتی اما دردی که همسایه ات حس می کند مرواریدی است بی نهایت زیبا که تو از ان بی بهره ای.


برچست ها :
تعداد بازدید : 661
     

ما ترس ها ی خود را جذب می کنیم(از اندرو میتوس)

تعداد نظرات : 3

ما اغلب اوقات به چیزهایی فکر می کنیم که یا خیلی دوستشان داریم یا خیلی از انها وحشت داریم و بنابراین به بسیاری از انها می رسیم. آیا تا کنون برایتان پیش آمده است که لباس نوی خود را برای اولین بار بپوشید و کثیفش کنید؟ درست همان لحظه ای که به خود می گویید:(من نباید که این پیراهن نو را کثیف کنم) خودکار شما یک لکه بزرگ ابی روی پیراهن تان پس می دهد. آدم های موفق به سوی (موفقیت) حرکت می کنند و آدم های ناموفق فقط سعی می کنند که از (شکست)دوری جویند. با تعمیم این اصل به اصل دیگری می رسیم تحت عنوان(ترس از دست دادن). وقتی ما می ترسیم از اینکه چیزی را از دست بدهیم خود به خود موقعیتی برای از دست دادن آن چیز فراهم می کنیم و این اصل در مورد همسر- دوست- کیف پول و... صدق می کند. نکته اینجاست که (روی آنچه دارید تمرکز کنید از آن لذت ببرید و هرگز به از دست دادن آن فکر نکنید) و (ترس از دست دادن) زندگی در حال نیست زندگی در آینده است.

دوستان من در اینجا باید این نکته رو در نظر داشته باشیم که کارهایی که در چهار چوب الهی و در چهارچوب قوانین کشور و برای ما و جامعه مفید می باشد و ما به خاطر ترس، از آن ها صرف نظر می کنیم یا در آن کار ها با شکست مواجه می شویم باعث عدم پیشرفت می شود نه آن کارهایی که در خلاف این هاست و قبل از گرفتن یک تصمیم به ترتیب با عقل و درایت درباره آن فکر کنیم،با افراد آگاه مشورت کنیم، بر خدا توکل کنیم و سپس در صورت اطمینان از صحت تصمیم، با شجاعت و بدون ترس آن را عملی کنیم.
موفق باشید...


برچست ها :
تعداد بازدید : 810